Minimalist (20)

Biuro Tłumaczeń „Sol Invictus” współpracuje z wykwalifikowanymi tłumaczami z wieloletnim doświadczeniem, lecz i oni czasami potrzebują pomocy w momencie gdy terminy są krótkie a pracy wiele. Dlatego do każdego zamówienia angażowana jest jeszcze jedna osoba: weryfikator. Osoby te posiadają dystans do stworzonego tekstu i są w stanie ocenić jego jakość przed podjęciem decyzji o wysłaniu do Państwa gotowego zlecenia. W razie konieczności, aktywnie wspierają translatorów dbając o to, by tłumaczenie było wolne od wszelkich błędów i czytało się go lekko, zwłaszcza jeśli jest to tłumaczenie wymagające większej kreatywności.

Plusy tego rozwiązania:

- zminimalizowanie ryzyka wystąpienia błędów językowych i interpunkcyjnych w    przełożonym tekście

– zadbanie o walory stylistyczne tekstu przy zachowaniu jego wyjściowego charakteru

 

Minimalist (17)

 

Nasza formuła realizowania tłumaczeń sprawia, że ceny nie są najniższe na rynku, lecz nie są też wysokie. Uważamy, że nasze stawki są optymalne, równoważące stosunek jakości do wynagrodzenia. wciąż nie są one zbyt wysokie. Ponadto nie naliczamy dodatkowych opłat, dość powszechnych w tej branży, przez co w konsekwencji cena wyjściowa tłumaczenia robi się zaskakująco wyższa.

 

Na nasze ceny wpływają jedynie trzy czynniki:

– objętość tekstu (1500 znaków ze spacjami lub 1125 znaków w przypadku tłumaczenia przysięgłego)

– czas wykonania tłumaczenia (tryb standardowy, pilny, ekspresowy)

– grupa językowa.

 

W przypadku nawiązania stałej współpracy przewidujemy 10% rabaty cen i liczenie połówek stron zamiast całych przy tłumaczeniach zwykłych.

 

 Minimalist (16)

           W przypadku zainteresowania Państwa współpracy z naszym biurem przy jednoczesnym braku pewności czy powinno nam się zlecić dane tłumaczenie proponujemy proste rozwiązanie – bezpośrednie sprawdzenie jakości naszych usług. Wystarczy, że prześlą Państwo na poniższy adres e-mail próbkę tekstu a dokonamy jego translacji całkowicie za darmo. Wówczas po zapoznaniu się z przekładem zdecydują Państwo, czy zechcą udzielić nam kredytu zaufania.

 

Plusy tego rozwiązania:

–  możliwość zweryfikowania jakości naszych usług

–  brak utraty pieniędzy w przypadku rozczarowania efektem tłumaczenia